Real Madrid – Villarreal Tahmini

  • Villarreal geçen sezonu aratıyor. Real Sociedad’ın yendiler ama öne geçtikten sonra rakibin bastırdığı süreçte dönen tüm topları kaybettiler. Bu da fizik güçlerindeki düşüşün kanıtıydı. Real Madrid gibi o işleri çok iyi yapan bir rakibe karşı daha fazla baskı yiyebilirler. Ev sahibinde Ronaldo ile Bale dönüyor. Farklı kazanırlar.
  • Son 16 La Liga maçını da kazanan Real, bu maçtan da galibiyetle ayrılırsa lig rekorunu kırmış olacak. Bu maçın mutlak favorisi durumundalar ama oran için gollere yönelmek daha doğru olacak.
  • R.Madrid son maçında Ronaldo ve Bale’dan yoksun olmasına rağmen deplasmanda Espanyol’u 2-0 yendi. Şimdi bu maçta Ronaldo’nun oynaması bekleniyor. Villarreal geçen seneki performansından çok uzak. Ev sahibinin rakibini rahat yenmesini bekliyorum.
  • Ronaldo ve Gareth Bale yokken James Rodriquez sahne aldı ve Espanyol’u deplasmanda 2-0 yenmeyi başardılar. Bakambu ve Soldado olmamasına rağmen son 2 maçta galibiyetler almayı başaran Villarreal’de Pato faktörü Bernabeu’ya yetmeyebilir. Real farklı geçer.

Bu yorumlardan da anlaşılacağı üzere bu maç için en ideal tahminler : Maç sonucu 1 ve 2,5 üst