Mehmet Ekici Fenerbahçe İle Anlaştı Mı? Transferi

Aziz YILDIRIM, konu ile ilgili en net bilgileri verdi. Bugün yapmış olduğu açıklamada, Fenerbahçe için Mehmet EKİCİ transferi hakkında cevapları verdi. Mehmet EKİCİ, Anlaştı mı ve transferdeki son durum ne? İşte o yazı;

Mehmet Ekici Fenerbahçe Transferi Son Durum – Geldi Mi Gelecek Mi?

 “Biz Mehmet Ekici’yi transfer etmek aklımızdan geçmiyordu, Trabzon ile durum ortada. Bizden Fernandao ve Aatıf’ı istediler. Fernandao’yu veremeyeceğimizi, Aatıf için ise hocanın durumuna bakacağını ilettik. Antrenör isteyince biz de Mehmet Ekici’yle görüştük. Trabzonspor izin verdi, Mehmet Ekici geldi bizimle ve Advocaat’la görüştü. 500 bin Euro ve Aatıf şeklinde Mehmet Ekici transferini yapacaktık. Aatıf gitmek istemedi ve biz de 1 milyon 750 bin Euro verelim ve bu transferi bitirelim dedik. Beşiktaş bu arada Mehmet Ekici transferi için devreye girdi ve Mehmet Ekici’nin Fenerbahçe’ye gelmemesi için elinden geleni yaptı. Geçmişte Beşiktaş’tan Fenerbahçe’ye gelmek isteyen oyuncular oldu biz etik olmaz diye almadık. Trabzonspor, Mehmet Ekici’yi mayıs ayına kadar kadrosunda tutabilir. 31 Ocak’ta transfer kapanıyor. Mehmet Ekici’ye hiçbir vaadimiz olmadı. Mehmet Ekici Fenerbahçe camiasının büyüklüğünü bildiğini ve Fenerbahçe’ye gelmek istediğini söyledi.

Sonuç olarak kesin bir bilgi şu anda ortada yok. İlerleyen saatlerde konu netleşince yine sizlere bilgi aktarmaya devam edeceğiz.