Maccabi Tel Aviv – Kairat Almaty Tahmini 513

  • Kazak temsilcisi Kairat’ı İsrail’de çok da iyi bir atmosfer beklemiyor. Öncelikle ilk sıkıntıyı iklimsel değişiklikte yaşayacaklar. Diğer taraftan Şota’nın teknik direktörlüğüne geçtiği Maccabi, yeniden parlak günlerine dönmeyi hedefliyor. Transferlerini de bu ölçüde yaptı ve Malaga’dan Filipenko ile İsrail’in son yıllarda yetiştirdiği en önemli isim Yossi Benayoun’u transfer ettiler. Haris Medunjanin ve Orlando Sa da geçen yıldan kalan kaliteli oyuncular. Bence ev sahibi zorlanmayacak.
  • Şota Arvaladze’nin takımı Maccabi Tel Aviv, deplasmandaki ilk maçta 1-1’lik skor avantajıyla dönüyor.Tanıdık isim olarak kadroda Yossi Benayoun, Haris Medunjanin gibi isimler var. Kairat’taki isimler ise daha aşina gelecektir. Defansta Sırp Markovic, Anatoliy Tymoshchuk, forvette Arshavin gibi isimlere sahipler ancak takımın 23 yaşındaki kaptanı ve geçen seneki en önemli gol silahı İslamkhan cezalı. Zor maç ancak Şota Arvaladze sezon başlarını genel olarak iyi oynayan bir teknik direktör. Kazanırlar.
  • Kairat Almaty ilk maçın son saniyesinde yediği golle avantajı Maccabi Tel Aviv’e kaptırmıştı. Shota Arveladze yönetimindeki İsrail temsilcisi, rakibinden daha kaliteli ve 1-1’in avantajını kendi sahasında değerlendirmeyi bileceklerdir. MS 1 tercihi kuponlarda yerini alabilir.

Bu yukarıda yer alan 3 yorumun ortak kararı ise : Maç Sonucu 1