Darmstadt – Wolfsburg Tahmin

Ciddi formsuz bir Wolfsburg… Wolfsburg karşısında da zorlandılar, kaça penaltı ile oyun dengede devam etti ama Leipzig daha iyi olan taraftı. Yine Wolfsburg’un en iyilerinden kaleci Casteels… Mario Gomez’in Beşiktaş’tan gittiğine çok pişman olduğu kesin! Bir türlü form yakalayamıyorlar ve kazanamıyorlar. Bu hafta zayıf rakip karşısında yanlarında uzun süredir bahis yapmadığım Wolfsburg’u deneyeceğim. Kazanma maçları bu bence.

Kabahat Gomez’de mi yoksa teknik direktör Hecking’de mi derken Wolfsburg teknik direktörünü yolladı. Darmstadt ligin zayıf ekiplerinden. Wolfsburg için yeniden ve gollü başlangıç zamanı olabilir mi bilinmez ama üst oranı her iki takım için de düşünmeye değer güzellikte.
Wolfsburg 2016-2017 sezonuna kabus gibi başlayan ekiplerden. Henüz sadece 1 galibiyetleri var ve 6 haftadır kazanamıyorlar. Çok iyi olmadıklarını kabul etmek gerek fakat bu kadar uzun süren 3 puan hasreti futbolun doğasına ters. Rakip de bu sefer oldukça uygun. Riskli de olsa bu hafta Wolfsburg’a güvenebiliriz.

Tahmin :Maç Sonucu 2

Rivalo Sitesi İlk Üyelik Bonusu 550TL Veriyor - Siteyi İncele Bonusu Kaçırma