Almanya – Fransa Tahmini Ve Yorumları

Almanya- Fransa maçında kazanan finale çıkacak ve Portekiz’in rakibi olacak. Sizce bu maç nasıl biter bilmem ama bizim yorumumuz şöyle;

  • İtalya karşısında çok iyi bir oyun oynayan Almanya, ağır sıklet takımlarına karşı vites arttırabileceğini gösterdi. O maçın 90 dakika içinde tamamlanamaması Almanlar adına büyük şanssızlıktı. Savunmada Hummels cezalı. Gomez ve Khedira’nın da sakatlıkları var. Bu durum onlar adına biraz handikap teşkil ediyor. Fransa çeyrek finalde İzlanda’yı ezdi geçti. Onlar için resmen hazırlık maçı oldu. Ev sahibi olmalarından dolayı çok iyi taraftar desteği de var. Turnuva başından beri oynadığı oyunla bana göre şampiyonluğun 1 numaralı favorisi olan Fransa’nın galibiyete 1 adım yakın olduğunu düşünüyorum.
    TAHMİN1 : MAÇ SONUCU 2
  • İzlanda maçında farklı kazanan ve turnuvanın en güzel 90 dakikalarından birisini izlettiren Fransa’yı seneler öncesinde Euro 2016 favorisi olarak gördüğümü ve Dünya Kupası ile Avrupa Şampiyonası’nda onlardan yana olacağımı söylemiştim. Genç nesil, altyapı, çok yetenekli fiziksel üstün ve aynı zamanda teknik oyuncular sayesinde bu durum. Almanya karşısında erken final oynuyorlar. Almanya bir adım önde görünse de ben Fransa’yı daha çok beğeniyorum. Direnirler bence.
    TAHMİN 2 : İLK YARI 0